0 love-it
Mucit Plastik ve Kalıp 1995 yılında Mucit Yiğit önderliğinde kurulmuştur. Kalıp tasarım-üretim ve plastik enjeksiyon sektöründe faaliyet göstermekte olup ayrıca birçok farklı sektör için çözüm ortağı olmuştur.

Kuruluşumuz plastik ve kalıp sektörlerindeki üretim ağını arttırarak savunma sanayi, traktör yedek parça, değirmen yedek parça, tarım makineleri yedek parça, otomotiv yedek parça, gıda makineleri yedek parça gibi sektörlerde de geniş ürün yelpazesiyle müşteri talepleri doğrultusunda inovatif ve efektif hizmetler vermektedir.

Firmamız cnc torna, cnc dik ve yatay işleme, cnc double kolon, tersine mühendislik, prototip modelleme, lazer kesim, lazer kaynak, kaynak robotları, plazma oksijen kesim, hidrolik - eksantrik pres ve plastik - kauçuk enjeksiyon makine parkurumuzla ve yüze yakın kalifiyeli personelimizle üretim faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

| VİZYONUMUZÜretim yeteneğimiz, engin tecrübemiz ve ileri teknolojimiz ile yenilikçi çözümler üreterek, Savunma Sanayi başta olmak üzere çeşitli sektörlerde üretim kapasitemizi ve satış hacmimizi arttırmak, yurt içi ve yurt dışı pazarlarında değer yaratmaktır.

| MİSYONUMUZHuzurlu çalışma ortamında müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak sürdürülebilir üretimi sağlamak, ülke ekonomisine ve toplumun kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

| KALİTE POLİTİKASIProfesyonel sistemler ile sürdürülebilir kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilke edinilerek üretim faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. En kaliteli ürün/hizmeti zamanında sunmak ve kalitemizi sürekli geliştirmek adına 05.09.2006 tarihinde ISO 9001:2000 Kalite Belgesi alınmıştır.

Mucit Plastik&Kalıp © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: OpenCart - Türkçe Çeviri: E-Piksel